cifteavtufekleri.com-tabll
cifteavtufekleri-banner
civteavtufekleri-ustserit

Satılık Av Tüfekleri

   ortadoğu ve balkanların en kaliteli silah üretim merkezi üzümlü av tüfekleri fiyatları, aradığınız her türlü kalitede, ucuz silah bulabilirsiniz. Satılık Av Tüfekleri,

İkinci El Satılık Av Tüfeği Satışı

   ikinci el satılık silah satışı. Tüfek modellerimize ve fiyatlarımıza bakmadan silah almayın. Tanımadığınız ve emin olmadığınız kişilere ve kuruluşlara silah tamiri yaptırmayınız.
Elinizdeki ikinci el satılık av tüfekleriniz değerinde fiyatlara satın alınır veya yeni ile takas yapılır.
   Elinizdeki satılık ikinci el tüfeklerniz değerinde fiyatlara satın alınır veya yeni ile takas yapılır.
pompalı silah fiyatları
Üzümlü Otomatik, Pompalı, Süperpoze, Çifte, Tek Kırma, Kurusıkı Tabancalara, Yüksek Kalite, Ucuz Tüfek Fiyatları, Av İçin Aradığınız Herşey burada Başka Yerde Arama; Hem Kalite, Hem Ucuzluk Hepsi Birarada, Sitemizde Silah Bulabilirsiniz. Kral Silah Sanayii, Arthemis Silah Sanayii, Torun Silah Sanayii, Kırıcı Silah Sanayi, Lazer Silah Sanayi, Çok Uygun Fiyatlara İkinci El Tüfekleriniz Alınır ve Satılır..
Av Tüfeği Satışı..
2012 Copyright © cifteavtufekleri.com tüm hakları saklıdır.
  1. Üzümlü Çifte Av Tüfekleri
  2. Firmamız Hakkında
Ana Menü
Üzümlü Av Tufekleri
Firmamız
      
Firmamız Konya'nın Beyşehir ilçesine bağlı Üzümlü kasabasında bulunmaktadır. Kasabamız da ağırlıklı olarak yüksek teknoloji ve uzmanlık gerektiren tüfek üretimi yapılmaktadır. Kasabamızda onlarca silah imalathanesi vardır. Bu silah imalathanelerinin bazıları kalitesiz malzeme ve işçilik kullanarak ucuza imal ederek, çok düşük fiyatlara silah satışı yapmaktadır. Bu ucuz kalitesiz silahlar kötü niyetli kiş yada kişler tarafından iç piyasaya bedelinin üzerinde fiyatlara sürülmektedir. Aslında bu tür silahlar Afrika, Ortadoğu, İran ve Arap ülkeleri gibi alım gücü düşük, üçüncü dünya ülkelerine satış yapmaktadırlar. Bu kalitesiz silahlardan şiddetle kaçınmanızı, mutlaka güvenilir, uzman kişi ve kuruluşlardan yardım almanızı öneririz. Silah almak ve tamir yaptırmak istediğiniz firmalardan belge ve bilgi isteyiniz ve araştırınız. Firmamız 1980'den beridir bu sektörün içinde yer almış, bu tecrübe ve bilgi birkimini babadan oğula aktararak, yivli ve yivsiz her türlü silah tamirini yapakta ve av tufegi imalatı yapmaktadır. Firamızın imalat ve tamir için gerekli olan izin, ruhsat gibi bütün belgeleri tam olup bu konuda faaliyetini sürdürmektedir.
Misyonumuz

Misyonumuz; çağın gereklerine uygun olarak gelişim kaydeden, avcılık ve av tüfeği sektöründe adından söz ettiren, geçmişin tecrübesiyle geleceğin hızla büyüyen sektöründe prestij sahibi, performansın, kalitenin, memnuniyetin ve iletişimin temel değerler olduğu sahip olunan tüm bireysel ve kurumsal ilişkilerin sermaye edilmediği uzun vadeli beraberliklerin sağlandığı bir av tufegi markası olmaktır.
Değerlerimiz

Kurumumuz aşağıda belirtilen temel yetkinliklerden oluşan değerlere sahiptir;
Güvenilirlik

İş ahlakına ve dürüst çalışma ilkelerine uygun davranarak güvene dayalı ilişkiler geliştirmek.
Müşteri Odaklılık

Müşteri memnuniyetinin her zaman önemli olduğu bilinci ile şirket ve müşteri dengesini koruyarak müşterilerin beklentilerini belirlemek; uygun hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak.
Sonuç Odaklılık

Planlı ve disiplinli çalışma yaklaşımı ile tüm engelleri aşarak istenen sonuca zamanında ulaşmak.
Sürekli Gelişim

Mesleki ve bireysel gelişimini şirketine fayda sağlayacak şekilde planlamak ve yönlendirmek.
İletişim

İletişim araç ve yöntemlerini etkin bir şekilde kullanarak gerekli ve doğru bilgileri doğru kişi, doğru birim ve ilişkide bulunulan ilgili kurumlara zamanında ve doğru bir biçimde iletmek.
Vizyonumuz

21. yüzyılın teknolojisi ve sektörün gerektirdiği kalite, güven ihtiyacını birinci planda tutarak sahip olduğu teknik imkânları ve tecrübesiyle daha uzun yıllar avcılık ve av tufegi sektöründe söz sahibi, sorumluluk alanlarına giren konularda elindeki geniş imkânları en iyi şekilde kullanarak en kısa süre içerisinde çözümler sunan, ürettiği markanın sürekli arkasında ve kurum olarak teminatı olan, müşteri odaklı hizmetin en önemli değer olduğu ve bu anlayışın yıllar yılı devam ettiği bir marka olmaktır.
Takım Çalışması

Deneyimlerini paylaşarak ve sorumluluklarını yerine getirerek işbirliği içinde ortak hedeflere ulaşılmasında aktif rol almak
satılık ikinci el tüfekler
ikinci el av tüfekleri

av tüfekleri satışı
Oline Silah ve Malzemeleri Satışı
Dil Seçimi:
İngilizce Çevir
Sitede Ara
Kapıda Ödeme
Bora Silahları ve Fiyatları
PTT Kargo ile kapıda ödeme imkanı..
Güvenli Alışveriş...
İletişim
iletişim
çifte av tüfeği fiyatları