2012 Copyright © cifteavtufekleri.com tüm hakları saklıdır.


Av Tüfekleri Fiyatları

..
ortadoğu ve balkanların en kaliteli av tüfeği üretim merkezi,

üzümlü av tüfekleri


aradığınız her türlü kalitede, ucuz av tüfeği bulabilirsiniz.
Üzümlü
Ana Menü
Hakkımızda..
Üzümlü
Av Tüfekleri..
Firmamız
      
Firmamız Konya'nın Beyşehir ilçesine bağlı Üzümlü kasabasında bulunmaktadır. Kasabamız da ağırlıklı olarak yüksek teknoloji ve uzmanlık gerektiren av tüfeği üretimi yapılmaktadır. Kasabamızda 10 larca av tüfeği imalathanesi vardır. Bu avtüfeği imalathanelerinin bazıları kalitesiz malzeme ve işçilik kullanarak ucuza imal ederek, çok düşük fiyatlara silah satışı yapmaktadır. Bu ucuz kalitesiz avtüfekleri kötü niyetli kiş yada kişler tarafından iç piyasaya bedelinin üzerinde fiyatlara sürülmektedir. Aslında bu tür av tüfekleri Afrika, Ortadoğu, İran ve Arap ülkeleri gibi alım gücü düşük, üçüncü dünya ülkelerine satış yapmaktadırlar. Bu kalitesiz silahlardan şiddetle kaçınmanızı, mutlaka güvenilir, uzman kişi ve kuruluşlardan yardım almanızı öneririz. Silah almak ve tamir yaptırmak istediğiniz firmalardan belge ve bilgi isteyiniz ve araştırınız. Firmamız 1980'den beridir bu sektörün içinde yer almış, bu tecrübe ve bilgi birkimini babadan oğula aktararak, yivli ve yivsiz her türlü silah tamirini yapakta ve av tüfeği imalatı yapmaktadır. Firamızın imalat ve tamir için gerekli olan izin, ruhsat gibi bütün belgeleri tam olup bu konuda faaliyetini sürdürmektedir.
Misyonumuz

Misyonumuz; çağın gereklerine uygun olarak gelişim kaydeden, avcılık ve av tüfeği sektöründe adından söz ettiren, geçmişin tecrübesiyle geleceğin hızla büyüyen sektöründe prestij sahibi, performansın, kalitenin, memnuniyetin ve iletişimin temel değerler olduğu sahip olunan tüm bireysel ve kurumsal ilişkilerin sermaye edilmediği uzun vadeli beraberliklerin sağlandığı bir av tüfeği markası olmaktır.
Değerlerimiz

Kurumumuz aşağıda belirtilen temel yetkinliklerden oluşan değerlere sahiptir;
Güvenilirlik

İş ahlakına ve dürüst çalışma ilkelerine uygun davranarak güvene dayalı ilişkiler geliştirmek.
Müşteri Odaklılık

Müşteri memnuniyetinin her zaman önemli olduğu bilinci ile şirket ve müşteri dengesini koruyarak müşterilerin beklentilerini belirlemek; uygun hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak.
Sonuç Odaklılık

Planlı ve disiplinli çalışma yaklaşımı ile tüm engelleri aşarak istenen sonuca zamanında ulaşmak.
Sürekli Gelişim

Mesleki ve bireysel gelişimini şirketine fayda sağlayacak şekilde planlamak ve yönlendirmek.
İletişim

İletişim araç ve yöntemlerini etkin bir şekilde kullanarak gerekli ve doğru bilgileri doğru kişi, doğru birim ve ilişkide bulunulan ilgili kurumlara zamanında ve doğru bir biçimde iletmek.
Vizyonumuz

21. yüzyılın teknolojisi ve sektörün gerektirdiği kalite, güven ihtiyacını birinci planda tutarak sahip olduğu teknik imkânları ve tecrübesiyle daha uzun yıllar avcılık ve av tüfeği sektöründe söz sahibi, sorumluluk alanlarına giren konularda elindeki geniş imkânları en iyi şekilde kullanarak en kısa süre içerisinde çözümler sunan, ürettiği markanın sürekli arkasında ve kurum olarak teminatı olan, müşteri odaklı hizmetin en önemli değer olduğu ve bu anlayışın yıllar yılı devam ettiği bir marka olmaktır.
Takım Çalışması

Deneyimlerini paylaşarak ve sorumluluklarını yerine getirerek işbirliği içinde ortak hedeflere ulaşılmasında aktif rol almak
Üzümlü Av Tüfekleri
satılık ikinci el av tüfeği
Üzümlü - Huğlu Av Tüfeği Fiyatları
Üzümlü Av Tüfekleri
Al Bayrak
Dil Seçimi:
TOPTAN VE PAREKENDE
           AV TÜFEĞİ VE AV MALZEMELERİ SATIŞI...
İHRAÇ FAZLASI KALİTELİ VE UCUZ ÜRÜNLER...
Oline Av Tüfeği ve Av Malzeme Satışı.
Av Tüfeği Fiyatları
Torun Otomatik Av Tüfeği
Üzümlü
Kapıda Ödeme..
Av Tüfeği
Av Tüfekleri
PTT Kargo ile kapıda ödeme imkanı..
Güvenli Alışveriş....

[ Anasayfa ][ Gizlilik Politikamız ][ Kullanım Şartları ][ S.S.S. ][ İletişim Bilgileri ]
Üzümlü Otomatik, Pompalı, Süperpoze, Çifte, Tek Kırma, Kurusıkı Tabancalara, Yüksek Kalite, Ucuz Fiyatlar, Av İçin Aradığınız Herşey burada Başka Yerde Arama; Hem Kalite, Hem Ucuzluk Hepsi Birarada. Kral Silah Sanayii, Arthemis Silah Sanayii, Torun Silah Sanayii, Kırıcı Silah Sanayii, Lazer Silah Sanayii, Av Tüfeği Fiyatları, Üzümlü Av Tüfekleri. uygun fiyatlara. Av Tüfeği Fiyatları.
av tüfeği
Av Tüfekleri
Bizi Arayın..
www.cifteavtufekleri.com
Av Tüfekleri
Av Tüfekleri Fiyatları
Av Tüfekleri Fiyatları
Av Tüfekleri Fiyatları
Ucuz Av Tüfekleri
Halil Ergin
Halil Ergin
av tüfeği
Sitede Ara
sayaç