cifteavtufekleri-banner
cifteavtufekleri.com-tabll
civteavtufekleri-ustserit

Kurusıkı Tabanca Modelleri

  Avrupadan ithal Kurusıkı silah modelleri ve fiyatları Modelleri, Retay Eagle, Desert Eagle, Blow f92, Walther Marka Silah Modelleri sitemizde mevcuttur. Üçgen Namlu modeli ve diğer çeşitlerimize göz atın..
   Kurusıkı tabanca fiyatları kıyaslayın sonra satın alın. Kapınıza kadar getirip teslim ediyoruz. Silahlar ve çok uygun fiyatlar.
   Piyasada bulabileceğiniz en kaliteli ses tabancaları sitemiz üzerinden çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. Avrupa dan ithal edilen kurusıkıları silahları çeşitlerini bayi bayi dolaşmanıza gerek kalmadan bilgisayar başından beğenerek sipariş vererek evinize kadar getirip teslim ediyor ve ücretinide kapıda görevliye teslim ediyorsunuz.
Satışını yaptığımız kurusıkı silahların tamamı 2 yıl garantisi vardır. Almanya dan ithal kaliteli ses tabanca ve modellerimizi görmeden fiyatlarımıza bakmadan silah almayın.
Size garanti veriyoruz en kalitelisi, en ucuza sadece bizde çünkü direk ithalatçı firmadan alıyor, tüm Türkiye'ye biz dağıtıyoruz.

Kurusıkı Silah Fiyatları

İthal kurusıkılar eski fiyatlar devam ediyor. Kurusıkıların fiyatına,
üzümlü av tüfekleri fiyatları lütfen tıklayınız..
Kurusıkı silah Stoklarımız tüfenmeden, hemen arayıp sipariş verin, bu inanılmaz fırsatı kaçırmayın..
Kurusıkı Tabanca Taşıma Cezası Nedir?
Emniyet Müdürlüğü tarafından, ses ve gaz fişeği atabilen silahlar ile ilgili yapılan uyarıda, “Ses ve gaz fişeği atan, halk arasında “Kurusıkı” tabir edilen silahların araçlar dahil, taşınması yasaktır” denildi.
Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Ses ve gaz fişeği atan kurusıkı silah satın almak için, Adli Sicil Belgesi ile av bayilerine müracaat edilmesi ve müracaat sonrası alınan silahın bir ay içerisinde mülki amirliğe getirilerek kayıt ettirilmesi zorunludur. Bu silah, ateşli silahlarla işlenen veya 6136 sayılı Kanun kapsamına giren suçlardan dolayı hükümlü bulunanlar ile kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına mahkûm olanlara satılamaz. Bu silah, 18 yaşından küçüklere satılamaz. Silah üzerinde tadilat yapmak yasaktır” ifadelerine yer verildi.
Açıklamada ayrıca, “Belirtilen hususlara aykırı davrananlara, 881,00 TL idari para cezası uygulanır ve silah kamuya geçirilip, Milli Emlak Müdürlüğü’ne teslim edilir. Uygulamanın kanuni dayanağı ise, 5729 Sayılı Ses ve Gaz Fişeği Atabilen Silahlar Hakkında Kanun ve ilgili Yönetmelik ve 5326 Sayılı Kabahatler Kanunu” olduğu bildirildi.
Ateşli silahlarla işlenen veya 6136 sayılı Kanun kapsamına giren suçlardan dolayı hükümlü bulunanlar ile kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına mahkûm olanlara veya onsekiz yaşından küçüklere satılması yasaktır
Anasayfa    Gizlilik Politakımız     Kullanım Şartları    S.S.S.     İletişim Bilgileri
Ana Menü

Ses Tabancası

kurusıkı silahlar
Üzümlü Otomatik, Pompalı, Süperpoze, Çifte, Tek Kırma, Çok Kaliteli Avrupa'dan İthal Yüksek Kalite Ürünler, Ucuz Fiyatlarla, Av İçin Aradığınız Herşey burada Başka Yerde Arama; Hem Kalite, Hem Ucuzluk Hepsi Birarada. Kral Kurusıkı Silah Sanayii, Arthemis Silah Sanayii, Torun Silahı Sanayi, Kırıcı Silah Sanayii, Lazer Av Tüfekleri Sanayi
2012 Copyright© cifteavtufekleri.com tüm hakları saklıdır.
Oline Silah ve Malzemeleri Satışı
Dil Seçimi:
İngilizce Çevir
Sitede Ara
Kapıda Ödeme
Bora Silahları ve Fiyatları
PTT Kargo ile kapıda ödeme imkanı..
Güvenli Alışveriş...
çifte av tüfeği fiyatları